Servisler


Kurulum, Bakım ve Destek Hizmetleri

IT sistemlerinizin verimli ve sürekli çalışır durumda olması için ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda alt yapı kurulumu, işletimi ve desteği ile iş süreçlerini yönetiyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Bilişim Teknolojileri ve telekomünikasyon alanında son gelişmeleri takip ederek firmaların teknolojik altyapı ve bilgi teknolojileri gereksinimlerini belirleme, gereksinimlere göre yazılımsal, donanımsal ürünleri tedarik etme, ürünler arası entegrasyonu sağlama yönünde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ağ Optimizasyonu

Mevcut ağ alt yapınızda hız ve verimi artırarak çok daha iyi performans almanız için ayrıca yüksek maliyet getirebilecek hataların önlenmesi amacıyla ağ optimizasyonu hizmeti sunuyoruz.Arıza kaynaklarını saptamak amacıyla ağa özel iyitleştirme stratejileri uyguluyoruz.

Ağ Tasarımı ve Mühendisliği

Uygulama uzmanlığımız ile müşterilerimize ağın verimli ve perfornaslı çalışabilmesi için kurum ağları analiz edilerek hataları ortadan kaldıracak, güvenli ve ölçeklenebilir ağ tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Ağ Dönüşümü

Ağ teknolojilerinde yenileşme süreçlerinde veri trafiğinin aksamaması, dönüşüm sırasında hizmet dışı kalma sorunlarından kurtararak müşterilerimize güvenilir çözümler sunuyoruz.

Proje Yönetimi

Kurumların Bilişim ve Teknoloji yatırımlarında maliyet analizi, teslim zamanı ve kalite hedefleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti doğrultusunda proje yönetimi konusunda danışmalık hizmeti sunmaktayız.

 

Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset