vmeet_video_konferans

MOCET IP Deskphone

MOCET Akıllı Ofis IP Masaüstü Telefonları geleneksel PSTN hattı yerine Ethernet ağına bağlanan bir internetli telefondur. İşte dahili hat olarak evde ev telefonu olarak kullanılmaktadır.

MOCET IP3000 serisi IP telefonları IP güvenliğini sağlayan dahili IPSEC desteği, VPN istemcisi, anlık mesajlaşma imkanı ve NAT traversal desteği özellikleri ile kolay kullanıma sahip yüksek kalitede bir masa üstü IP telefondur.

Geliştirilmiş ses sistemi geniş bant HD kalitede arama yapılır.

Metaswitch, Broadsoft, Freeswitch ve Asterisk gibi önde gelen VOIP markalarını da içeren geniş yelpazede SIP servis ve sunucularıyla birlikte çalışabilir. Bu nedenle uluslararası şekilde kurulup kullanılmaktadır.

Mocet IP300 serisi HD Dect kablosuz telefon ahizesi, programlanabilir tuşlar, fonksiyon tuşları, Wifi adaptörleri ile  geniş aksesuar seçenekleri sunar.


 • Özel Tasarım - Profesyonel Görünüm
 • 3 Farklı Açı - 30° , 51° , 60°
 • Hassas Dokunmatik Tuşlar -Akıllı telefon kullanır gibi!
 • Geniş-Band Ses 
 • HD Akustik Tasarım
 • Esnek- USB 2.0 entegre port, tuş takımı, WiFi adaptörü
 • Akseualar

 

mocet_ip_telefon_modelleri

IP3072

  • Telefonun ağa bağlanmasından ve başarılı şekilde yerel ya da uzaktaki SIP sunucuya kaydı tamamlandıktan sonra, kullanıcılar IP ağ üzerinden çağrı yapabilir, alabilir ve yönlendirebilirler.
  • IP3072 birden fazla çağrı yapmak, ses ve video oynatımı yapmak, video stream etmek, IP takip kameralarını görüntülemek, anlık mesaj ve email göndermek ve almak, XML tabanlı uygulamalara erişmek ve görüntülemek gibi işlemleri gerçekleştirmesine imkan tanıyan birden fazla işlemci içerir.
  • IP3072 6 hatta 24 arama görüntüsü ile en meşgul kullanıcılar için bile yeterli olacaktır.
  • 4.3” LCD dokunmatik ekranı, kontrol paneli dizaynı ve kullanıcı arayüzü ile en komplike arama özelliklerini bile kolaylaştırır.
  • IP3072, 2/3 sınıf PoE desteği olan 2 adet dahili Gigabit Ethernet portuna ve 8 programlanabilir tuşa sahiptir.
  • IP3072 IP telefon IP hattı üzerinden 3 noktalı tele konferans, endüstriyel standartlarda SIP protokollerini kullanarak çağrı karşılama ve yönlendirme, beklemede müzik vb gelişmiş özellikleri içerir.
  • IP3072 ahize, kulaklık takımı ve hoparlörlerde G.722 kodeğini de içeren geniş bant kodekleri desteği sayesinde HD kalitede ses iletimi sağlar.

IP3072 Ürün Tanıtım Broşürü

IP3062

  • MOCET IP3062 Standart IP masaüstü telefon güvenli aramalar için TLS ve SRTP protokolleri desteği, IP güvenliğini sağlayan dahili IPSEC desteği, VPN istemcisi ve anlık mesajlaşma imkanı gibi özellikleri ile kolay kullanıma sahip yüksek kalitede bir masa üstü telefondur. Dokunmatik paneli ile IP3062 dörde kadar eşzamanlı hat desteği sağlama, birden fazla yöne eğilme ve duvara monte edilebilme seçenekleri yanında Ethernet (PoE) üzerinden otomatik güç elde etme özelliklerine sahiptir. IP3062 16 adet programlanabilir tuşa sahiptir ve cihaz üzerinde bulunan LCD ekranda gözükecek basit menüler yada telefonun web tabanlı ara yüzü üzerinden konfigüre edilebilir. IP3062 yerel olarak yada dahili MOCET otomatik hazırlama ve yapılandırma protokollerini içeren internet tabanlı bir sunucu kullanılarak hazır hale getirilir.

  • IP3062 IP telefon IP hattı üzerinden 5 noktalı tele konferans, endüstriyel standartlarda SIP protokollerini kullanarak çağrı karşılama ve yönlendirme, beklemede müzik vb gelişmiş özellikleri içerir.

  • IP3062 Metaswitch™, Broadsoft™, Freeswitch™ ve Asterisk™ gibi markaları da içeren geniş yelpazede SIP servis ve sunucularıyla birlikte çalışabilir. Bu yüzden IP3062 internet erişimi olan uygun bir yerel ağın (LAN) ve yerel yada uzaktan hizmet veren bir SIP sunucunun bulunduğu her ortamda çalışmaktadır.
  • G.722 geniş band kodeği ile HD ses kalitesini destekler, harici kulaklık takımı portuna sahiptir, USB 2.0 host tipi A ve mini tipi B olmak üzere 2 adet usb portu vardır. Genişletilmiş arama modülü portuna sahiptir.

   IP3062 Ürün Tanıtım Broşürü

IP3062D

  • MOCET IP3062D serisi DECT 6.0 veya Euro DECT CAT-iq2.0 destekleyen IP masaüstü telefondur.
   MOCET IP3062D Standart IP masaüstü telefon güvenli aramalar için TLS ve SRTP protokolleri desteği, IP güvenliğini sağlayan dahili IPSEC desteği, VPN istemcisi ve anlık mesajlaşma imkanı gibi özellikleri olan ve DECT tabanlı istasyon seçeneğini destekleyen bir IP masaüstü telefondur. Dahili DECT tabanlı istasyonu ile mini IP-PBX gibi otomatik olarak konfigüre edilebilir. DID aramaları, sesli mesaj kutusu, hunting goup, ringing group aramaları SIP sunucuna kayıt edilir.

  IP3062D Ürün Tanıtım Broşürü

IP3032

  • MOCET IP3032 Standart IP masaüstü telefon güvenli aramalar için TLS ve SRTP protokolleri desteği, IP güvenliğini sağlayan dahili IPSEC desteği, VPN istemcisi ve anlık mesajlaşma imkanı gibi özellikleri ile kolay kullanıma sahip yüksek kalitede bir masa üstü telefondur.

  • Dokunmatik paneli ile IP3032 dörde kadar eşzamanlı hat desteği sağlama, birden fazla yöne eğilme ve duvara monte edilebilme seçenekleri yanında Ethernet (PoE) üzerinden otomatik güç elde etme özelliklerine sahiptir
  • IP3032, cihaz üzerinde bulunan LCD ekranda gözükecek basit menüler yada telefonun web tabanlı ara yüzü üzerinden konfigüre edilebilir. IP3032 yerel olarak yada dahili MOCET otomatik hazırlama ve yapılandırma protokollerini içeren internet tabanlı bir sunucu kullanılarak hazır hale getirilir.

  • IP3032 IP telefon IP hattı üzerinden 3 noktalı tele konferans, endüstriyel standartlarda SIP protokollerini kullanarak çağrı karşılama ve yönlendirme, dahili beklemede müzik vb gelişmiş özellikleri içerir.

  • IP3032 Metaswitch™, Broadsoft™, Freeswitch™ ve Asterisk™ gibi markaları da içeren geniş yelpazede SIP servis ve sunucularıyla birlikte çalışabilir. Bu yüzden IP3032 internet erişimi olan uygun bir yerel ağın (LAN) ve yerel yada uzaktan hizmet veren bir SIP sunucunun bulunduğu her ortamda çalışmaktadır.

  IP3032 Ürün Tanıtım Broşürü

Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset