Çözümlerimiz


Enerji Kaynağı ve Yük Yönetimi

Bina Otomasyon Sistemleri ve Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında enerji kaynağı ve yük yönetimi çözümleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Güç Yönetim Sistemleri

Bina Otomasyon Sistemleri ve Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında güç yönetim sistemleri müşterilerimize sunulmaktadır.


Schneider electric-EcoXpert çözümü:


 • Enerji verimlilliği denetimi (alarm ve raporlama)
 • İzleme ve kontrol (şebeke, jeneratör, HVAC, Aydınlatma)
 • Özelleşitirilmiş çözümler

UPS (Kesintisiz Güç Kaynakları) Çözümleri

Bina Otomasyon Sistemleri ve Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında kesintisiz güç kaynakları ve bunların yönetim sistemleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Jeneratör

Birtel İletişim Teknolojileri, jeneratör yönetim sistemleri sunmaktadır. Ancak uçtan uca çözüm sağlama politikası gereği müşterilerimize jeneratör çözümü de sunulmaktadır.

Yangın, Duman, Gaz, Su vb. Tespit ve Yangın Söndürme Sistemleri

Bina Otomasyon Sistemleri ve Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında yangın, duman, gaz, su vb. tespit ve yangın söndürme sistemleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Aydınlatma Otomasyonu

Bina Otomasyon Sistemleri ve Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında aydınlatma otomasyonu çözümleri müşterilerimize sunulmaktadır.


Schneider electric:


 • Verimli aydınlatma
 • Aydınlatma yönetimi
 • on/off ve Dim kontrollü iç aydınlatma çözümleri
 • Gün ışığı kontrollü iç ve dış aydınlatma kontrolü
 • Varlığa (presence) dayalı aydınlatma kontrolü
 • Cephe aydınlatma kontrolü
 • Acil aydınlatma kontrolü
 • Otopark aydınlatma kontrolü

Giriş Kontrol / Kartlı Giriş Sistemleri

Birtel, bina girişleri, sistem odaları, her türlü giriş için güvenlik amaçlı giriş kontrol sistemleri kartlı/kartsız giriş sistemleri çözümleri sunar.

Isıtma, Soğutma ve HVAC (İklimlendirme) Sistemleri Yönetimi

Bina Otomasyon Sistemleri kapsamında Birtel, ısıtma, soğutma ve HVAC (iklimlendirme) sistemleri yönetimi çözümlerini müşterine sunmaktadır.

Güvenlik ve CCTV

Bina Otomasyon Sistemleri ve Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında güvenlik ve CCTV çözümleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Kabinet, Enerji, Data ve Fiber Optik Kablolama Sistemleri

Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında kabinet, enerji, data ve fiver optik kablolama sistemleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Veri Merkezi Yönetim Sistemleri

Birtel, Veri Merkezi Yönetim Sistemleri çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Network Çözümleri

Birtel, kuruluşundan bu yana LAN, WAN çözümleri konusunda uzmanlaşmış olup 10-100 mbit switchler ve en basit çözümden en yüksek çözüme kadar geniş yelpazede çözümler sunar. Birtel Arista Networks ve Extreme Networks ile birlikte çalışmaktadır.

Veri Merkezi Sanallaştırma ve Bulut Çözümleri

Veri Merkezi Yönetim Sistemleri (DCIM) kapsamında veri merkezi sanallaştırma ve bulut çözümleri müşterilerimize sunulmaktadır. 

Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset