IP PBX / IP Telefon

Birtel, IP tabanlı şebekeler üzerinden verilebilecek her türlü katma değerli ses ve görüntü hizmetlerini, her ölçekteki müşterilerin (bireysel, kurumsal ve servis sağlayıcı) sorunsuz, kaliteli ve etkin bir şekilde servis almasını sağlayacak çözümler geliştirmektedir.

Bu alanda çalışma yapan ilk firmalardan biridir (Amerika-Türkiye arası ses taşıması yıl 2001). Şirketimiz, bu kategoride uzmanlaşmış bir mühendis kadrosuyla müşterilerine en yeni çözümleri sunmaya devam etmektedir.

 

IP PBX

ip_pbx

Mocet IP PBX Santral sistemi (IG7600) küçük ve orta işletmelerde kullanılmaya uygun yeni nesil bir ip pbx telefon santralidir. Ip pbx santral sistemi tüm telefonlarınızı internet ağı ile birbirine bağlar ve yönetir.

4 adet analog (standart yada PSTN) telefon hattı IG7600’a bağlanabilir ve 16 anlık görüşme gerçekleştirilebilir.

Detaylı Bilgi

 


MOCET IP Deskphone

MOCET Akıllı Ofis IP Masaüstü Telefonları geleneksel PSTN hattı yerine Ethernet ağına bağlanan bir internetli telefondur. İşte dahili hat olarak evde ev telefonu olarak kullanılmaktadır.

MOCET IP3000 serisi IP telefonları IP güvenliğini sağlayan dahili IPSEC desteği, VPN istemcisi, anlık mesajlaşma imkanı ve NAT traversal desteği özellikleri ile kolay kullanıma sahip yüksek kalitede bir masa üstü IP telefondur.

Detaylı Bilgi

 

 

 

 

Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset