Kurum Tv

Enhanced Multimedia Router (DVB-S - IP Gateway)

Enhanced Multimedia Router(EMR); 3G standardına tam uyumlu olarak tasarlanmıştır. EMR; DVB-S/S2/ASI/IP/DS3/E3 gibi her türlü giriş, DVB-S/S2/ASI/IP/DS3/E3 gibi her çeşit çıkış standartlarını desteklemek ile birlikte encoding, decoding, multiplexing, scrambling gibi işlemleri ya da tüm bu işlemlerin kombinasyonlarını gerşekleştirebilir.

20 Adet LNB girişine kadar sistem modüler olarak büyüyebilmektedir.

Farklı fonksiyon kartları kullanarak dijital TV headend için bir çok fonksiyonu gerçekleştirmektedir. Bunlar: Encdoder/ Decoder /IRD/ Trasmodulator/ IP Gateway/ IP Streamer/ Static Multiplexer görevleridir

Özellikleri:

Max. 30 ASI girişi, Max. 72 QAM çıkışı, Max. 12 programlı encoding/decoding/transcoding, Max. 24 IRDs için DVB-S/S2 FTA stream, IPTC için 512 port giriş çıkış desteği.

EMR Card Serileri:

DVB-S/DVB-S2, Encoding, Decoding, ASI Interface, Adapting, Modulating&Demodulating, Static Multiplexing, Switch Card Desteği bulunmaktadır.

Otel IPTV

Otel IPTV ile oteller bakım maliyetleri düşük ve mevcut ethernet ağ (LAN) üzerinden  otel odalarına, konferans salonlarına ve  resepsiyon gibi  açık alanlara TV yayınlarını sunabiliyorlar.

Kurumsal TV

Şirketlerin kendi içlerindeki iletişimi kapalı devre televizyon yayıncılık hizmeti ile sağlıyabiliyorlar. Kurumsal TV ile şirketler bölge ofislerine, şubelerine, bayiilerine, dağıtım ağlarına televizyon yayınlarını aktarabiliyorlar.

Eğitim TV


Eğitim kurumları  kampüs içerisinde TV, radyo yayınlarını ve  kendi hazırladıkları eğitim videolarını PC ya da TV den erişilebilecek şekilde IP stream olarak dağıtabiliyorlar.

Sağlık TV
Sağlık kurumları hasta odalarına ve personel odalarına TV yayınlarını dağıtabilmektedir.

TV Portal
TV kanalları sundukları programları kaçıranlar ya da tekrar seyretmek isteyenler için TV portal aracılığı ile sunuyorlar.

Video Portal
Videolarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

WebTV
Web üzerinden TV yayınlarını dağııtabilirsiniz.


Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset